9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

На шляхи залізниці допустили приватні локомотиви ще однієї компанії

Другим учасником пілотного проекту щодо допуску приватних локомотивів до роботи на окремих маршрутах на залізничних шляхах загального користування стала компанія “Промвагонтранс”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відповідний наказ видало Міністерство інфраструктури від 01 лютого 2021 року. Список ділянок, для роботи на яких будуть допущені локомотиви “Промвагонтранса” включає чотири напрямки: Ніжин – Прилуки – Гребінка – ім. Т. Шевченка – Помічна; Бахмач-Пасажирський – Прилуки; Гадяч ім. Сергієнко – Лохвиця – Ромодан – Кременчук; Бахмач-Пасажирський – Лохвиця.

Компанія “Промвагонтранс” входить до складу “Українського Аграрного Холдингу”. Транспортно-експедиційне підприємство “Промвагонтранс” організовує перевезення залізничним транспортом зернових культур по Україні та за її межі. Компанія володіє 400 зерновозами.

Нагадаємо, що у грудні минулого року “Укрзалізниця” уклала перший договір про участь в пілотному проекті з впровадження приватної тяги. У зв’язку з цим Європейська Бізнес Асоціація просила Мінінфраструктури про продовження пілотного проекту щодо допуску приватних локомотивів до роботи на окремих маршрутах на залізничних шляхах загального користування до 4 грудня 2023 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають