9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

На Рівненщині відновлюють військовий аеродром (фото)

У Дубні Рівненської області військові інженери з окремого інженерно-аеродромного батальйону Повітряних Сил Збройних сил України відновлюють військове летовище.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Їм допомагають військовослужбовці авіаційної комендатури, яка була перебазована сюди з міста Луцьк, коли на місцевому аеродромі було розгорнуто 204 Севастопольську бригаду тактичної авіації.

Ремонтно-відновлювальні роботи проводяться як на самому летовищі, так і на стоянці літаків, будівлях забезпечення, комунікаціях.

«Для проведення ремонтно-відновлюваних робіт необхідними матеріальними засобами, підрозділи забезпечені», – написали у пресслужбі

Уже цього року авіаційна комендатура має набути бойових спроможностей і приймати авіацію Повітряних Сил ЗСУ та сил союзників

Раніше у Дубно базувався полк бомбардувальників Су-24, який було розформовано ще два десятиліття тому. Завдяки присутності військових на фондах колишньої авіаційної частини, вдалося зберегти інфраструктуру аеродрому.

У період з березня до серпня поточного року вже завершено ремонтні роботи на п’яти військових летовищах.

Станом на середину серпня військовослужбовці ремонтних бригад Хмельницького інженерного батальйону замінили близько 850, провели дефектування майже 160 і монтаж 194 шт. аеродромних плит (ПАГ).

blank
У Дубні відновлюють військове летовище. Роботи з відновлення аеродромної мережі ПС ЗСУ Фото: АрміяInform

Додатково нарізали більше ніж 1600 метрів погонних швів, демонтували майже 560 квадратних метрів монолітного покриття, виконали майже 6000 кубічних метрів ґрунтових робіт (планування, пересування, руйнування).

До кінця 2020 року мають бути завершені роботи ще на чотирьох аеродромах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають