9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

На Прикарпатті почали будівництво восьми інфраструктурних об’єктів

На Прикарпатті розпочали роботи на восьми з 15-ти, передбачених проєктом “Велике будівництво”, об’єктах інфраструктури. По двох з об’єктів вже укладено угоди, п’ять – на етапі закупівлі, решта виставляють у мережі ProZorro.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Суспільне.

На реалізацію проєкта “Велике будівництво” в Івано-Франківській області передбачили 115, 6 млн грн з державного бюджету та 23, 1 млн грн співфінансування органів місцевого самоврядування, на території яких реалізуватимуть програму.

У нашій області нема жодних об’єктів, де знято державне фінансування. Сподіваємося, що і органи місцевого самоврядування виконають ті доручення і зобов’язання, які вони взяли на себе при формуванні цих об’єктів. Від цього теж буде залежати успіх реалізації програми “Велике будівництво” – сказав керівник ОДА Віталій Федорів.

По кожному із об’єктів передбачено створення проєктно-кошторисної документації, проведення експертизи та тендерної закупівлі через систему ProZorro. Скільки нових робочих місць з’явиться внаслідок будівництва, наразі не відомо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають