9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

На Придніпровській залізниці пройшла виставка локомотивів (фото)

Подібний захід відбувся вперше за останні 15 років. В ході виставки комісія оглянула рухомий склад Придніпровської залізниці, які локомотивні депо підготували до літнього сезону перевезень. Мета заходу — підвищити якість ремонтів та інспекції рухомого складу, а також поширити передовий досвід проведення ремонтних робіт. В ході виставки усі локомотивні депо Придніпровської магістралі представили по 3-4 одиниці локомотивів різних серій для пасажирських і вантажних перевезень та маневрових робіт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку регіональної філії “Придніпровської залізниці” АТ “Укрзалізниця.

Оглядову комісію очолив директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Микола Кужавський та директор Департаменту локомотивного господарства АТ «Укрзалізниця» Сергій Павлов, які запевнили, що подібні виставки стануть на Придніпровській магістралі щорічною практикою.

Більшість представлених на виставці локомотивів – поважного віку. І вік, і виконана за роки тривалої експлуатації робота заслуговують на повагу. І водночас свідчать про те, що за дбайливого ставлення – коректної експлуатації, якісного й своєчасного ремонтного обслуговування – і ці локомотиви здатні успішно справлятися з поставленими завданнями, — підкреслив директор Департаменту локомотивного господарства АТ “Укрзалізниця» Сергій Павлов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають