9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

На Полтавщині оголосили тендер на будівництво автодорожнього обходу Решетилівки

Служба автомобільних доріг на Полтавщині оголосила тендер на будівництво обходу Решетилівки під час реконструкції автодороги державного значення Н-31 “Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка”. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням наDepo.Полтава.

Очікувана вартість будівництва – 1,52 млрд грн. Довжина обходу має скласти 8,1 км. Згідно з тендерною документацією, верхній шар дороги має бути з монолітного цементобетону. Крім того, підрядник повинен передбачити сучасні енергозберігаючі прилади зовнішнього освітлення та необхідні технічні рішення щодо доступності об`єкту для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, відповідно до чинних нормативно-правових документів.

Обхід Решетилівки передбачений Державною цільовою економічною програмою розвитку автодоріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки та Державним інвестиційним проектом “Розвиток автомобільної дороги Н-31 “Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка”. Цією автодорогою щодоби курсує до 15 000 транспортних засобів. При цьому її жодного разу масштабно не ремонтували з часу побудови в 1960-х роках.

Тендерні пропозиції для участі в торгах приймаються до 8 квітня 2019 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають