На Полтавщині оголосили тендер на будівництво автодорожнього обходу Решетилівки

4922
 • Служба автомобільних доріг на Полтавщині оголосила тендер на будівництво обходу Решетилівки під час реконструкції автодороги державного значення Н-31 “Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка”. 

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням наDepo.Полтава.

  Очікувана вартість будівництва – 1,52 млрд грн. Довжина обходу має скласти 8,1 км. Згідно з тендерною документацією, верхній шар дороги має бути з монолітного цементобетону. Крім того, підрядник повинен передбачити сучасні енергозберігаючі прилади зовнішнього освітлення та необхідні технічні рішення щодо доступності об`єкту для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, відповідно до чинних нормативно-правових документів.

  Обхід Решетилівки передбачений Державною цільовою економічною програмою розвитку автодоріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки та Державним інвестиційним проектом “Розвиток автомобільної дороги Н-31 “Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка”. Цією автодорогою щодоби курсує до 15 000 транспортних засобів. При цьому її жодного разу масштабно не ремонтували з часу побудови в 1960-х роках.

  Тендерні пропозиції для участі в торгах приймаються до 8 квітня 2019 року.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here