9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

На польському кордоні відкриють пункт пропуску лише для порожніх вантажівок

На тлі загострення ситуації зі скупченням вантажного автотранспорту на українсько-польському кордоні, була досягнута домовленість про відкриття тимчасового пункту пропуску лише для порожніх фур.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Досягнута попередня домовленість щодо відкриття ще одного пункту пропуску, який тимчасово буде використовуватися для виїзду порожнього вантажного транспорту. Додаткова інформація щодо розташування пункту пропуску та термінів запуску буде надана після узгодження технічних деталей”, – повідомив заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм.

Це вкрай необхідна домовленість, оскільки в понеділок черга з фур в напрямку одного з пунктів пропуску з боку України сягнула довжини 54 км.

Мустафа Найєм заявив, що основна причина нинішніх черг на кордоні – це низька ефективність роботи польських служб, які проводять фітосанітарний та ветеринарний контроль. Він навів дані, що до війни контроль проходили до 80 вантажівок на добу, а в останні дні – від 12 до 25.

5 вересня польські водії вантажівок перекрили дорогу на пункті пропуску “Дорогуськ” з вимогою налагодження цілодобового фітосанітарного і ветеринарного контролю на польско-українському кордоні, а також, щоб порожні вантажівки, які повертаються до Польщі, пропускали без черги.

Останні новини:

Зараз читають