9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

На Подільському мосту закріпили всі в’язі та почали прибирати тимчасові опори (відео)

На Подільському мосту, який повинен з’єднати житлові масиви Троєщина, Воскресенка з правобережною частиною Києва, завершили монтаж стиків і почали прибирати тимчасові опори.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Роботи на Подільсько-Воскресенському мосту тривають. Скоро на ньому приберуть тимчасові опори, і ми вже побачимо міст без “ржавих кайданів”. До речі, Подільсько-Воскресенський — найбільший арковий міст в Європі та буде одним з найбільш витривалих по навантаженнях. На ньому облаштують 6 смуг для автомобільного руху і 2 залізничні колії, а також прокладуть трубопровід”, – написав Кличко.

Друзі! Роботи на Подільсько-Воскресенському мосту тривають. Скоро на ньому приберуть тимчасові опори і ми вже побачимо міст без іржавих оков. До речі, Подільсько-Воскресенський – найбільший арочний міст в Європі і буде найвитривалішим за навантаженнями. – На ньому облаштують 6 смуг для автомобільного руху та 2 залізничних колії, прокладуть трубопровід. Нещодавно будівельники здійснили буквально ювелірну роботу. Поєднали стики мосту, що виконані в найскладніший спосіб. – Він дозволяє мінімізувати коливання між частинами мосту до міліметрів. На арці встановили сучасне обладнання, яке вивчає «поведінку» всього мосту. Усі в‘язі арочної конструкції мосту остаточно закріпили за допомогою понад 1500 високоточних болтів. Ці роботи тривали тільки одну ніч, коли метал «заспокоївся» і не розширювався через підвищення температури. Підготовчі роботи тривали два тижні. Тож продовжуємо працювати, щоб в кінці наступного року запустити автосполучення через Подільсько-Воскресенський міст. А наступним етапом стане метро на Троєщину.

Опубліковано Кличко – мер Вівторок, 21 травня 2019 р.

Він додав, що недавно будівельники зробили буквально “ювелірну” роботу — з’єднали стики мосту, що дозволяє мінімізувати коливання між його частинами до міліметрів. На арці встановили сучасне обладнання, яке вивчає “поведінку” всього моста.

Всі в’язі аркової конструкції моста остаточно закріпили за допомогою 1500 високоточних болтів. Ці роботи виконали за одну ніч, коли метал “заспокоївся” і не розширювався через підвищення температури. Але підготовчі роботи до цього процесу тривали два тижні.

Наразі вже тривають роботи по демонтажу тимчасових опорних конструкцій, які тримали арковий міст під час його будівництва. Найбільший прогрес помітний на берегових кріпленнях, а спостерігаючи на основні тимчасові опори під певним кутом, ви зможете побачити шпарину між ними та аркою. Вона вже зімкнена та тримається без їх допомоги.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають