9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

На Одещині запустили пором через Дунай (фото)

Поромна переправа з Румунією у пункті пропуску “Орлівка” розпочала роботу у тестовому режимі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби України.

Перші 20 пасажирів та 3 транспортні засоби були пропущені через державний кордон прикордонниками Ізмаїльського загону 23 вересня під час тестового випробовування роботи поромного комплексу «Орлівка». 

Із завданнями українські охоронці кордону впорались. Оформлення осіб та транспортних засобів пройшло у раніше заявлені часові показники та без технічних затримок. Під час здійснення контрольних заходів прикордонники ще раз протестували роботу технічних засобів, а також перевірили організацію взаємодії зі співробітниками контролюючих служб та поромного комплексу, – йдеться у повідомленні.

Повноцінне відкриття переправи Орлівка – Ісакча відбудеться після остаточної готовності обладнання митних та прикордонних служб з Румунської сторони, після чого поромна переправа зможе пропускати близько тисячі вантажівок і 250 легкових авто на добу.

Після здачі пункту паромної переправи “Орлівка-Ісакча” в експлуатацію вона стане найсучаснішим пунктом пропуском в Україні, який відкриє найкоротший шлях для вантажоперевізників з Одеси до причорноморських регіонів Болгарії, Румунії та Туреччини. Таким чином переправа відкриває транспортний коридор Україна-Південна Європа.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають