9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

На новому терміналі в порту “Ольвія” готуються до пробного завантажування

На споруджуваному терміналі «Єврозовнішторг» в порту «Ольвія» готуються до пусконалагоджувальних робіт по завантаженню суден.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на elevatorist.com.

Про це на конференції «Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології 2018» повідомив голова правління BT Invest Ltd Айварас Караліус.

«Вже накопичується зерно у наших складах і ми чекаємо останніх дозвільних документів, після чого зможемо поставити перше судно та провести в пусконалагоджувальному режимі завантаження. Думаємо, що в кінці цього місяця це станеться», – сказав Айварас Караліус.

Він також повідомив, що новий термінал має потужності одноразового зберігання в 116 тис. т. Вони представлені складом підлогового зберігання і 4 силосами, по 6,5 тис. т кожен.

Конвеєрні на терміналі встановлені швейцарські – від компанії Бюлер. Суднонавантажувальна машина – від NEUERO, її потужність становить 1 тис. т зерна на годину.

На даний момент термінал може приймати по 100 вагонів на добу, одночасно можна розвантажувати 4 вагони. Згодом можливості залізничного приймання будуть збільшені до 200 вагонів на добу. Потужність приймання з авто становить 300 автомобілів на добу, одночасно розвантажитися можуть 3 машини. Зерно на підприємстві може надходити як на зберігання в склади, так і безпосередньо на навантаження на судно.

Також на терміналі побудований причал, його операційна довжина – 330 м.

«Причал і підхідний канал уже зареєстровані повністю, вони у нашій власності. На жаль, сьогодні трохи затримуються наші документи в Мінінфраструктури та Мінекології, хоча вони були давно надані. Але сподіваємося на розуміння, ми вклали великі гроші в нове підприємство і створили 150 робочих місць», – додав Айварас Караліус.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають