9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 14 Червня, 2021

На новому терміналі в порту “Ольвія” готуються до пробного завантажування

 • На споруджуваному терміналі «Єврозовнішторг» в порту «Ольвія» готуються до пусконалагоджувальних робіт по завантаженню суден.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на elevatorist.com.

  Про це на конференції «Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології 2018» повідомив голова правління BT Invest Ltd Айварас Караліус.

  «Вже накопичується зерно у наших складах і ми чекаємо останніх дозвільних документів, після чого зможемо поставити перше судно та провести в пусконалагоджувальному режимі завантаження. Думаємо, що в кінці цього місяця це станеться», – сказав Айварас Караліус.

  Він також повідомив, що новий термінал має потужності одноразового зберігання в 116 тис. т. Вони представлені складом підлогового зберігання і 4 силосами, по 6,5 тис. т кожен.

  Конвеєрні на терміналі встановлені швейцарські – від компанії Бюлер. Суднонавантажувальна машина – від NEUERO, її потужність становить 1 тис. т зерна на годину.

  На даний момент термінал може приймати по 100 вагонів на добу, одночасно можна розвантажувати 4 вагони. Згодом можливості залізничного приймання будуть збільшені до 200 вагонів на добу. Потужність приймання з авто становить 300 автомобілів на добу, одночасно розвантажитися можуть 3 машини. Зерно на підприємстві може надходити як на зберігання в склади, так і безпосередньо на навантаження на судно.

  Також на терміналі побудований причал, його операційна довжина – 330 м.

  «Причал і підхідний канал уже зареєстровані повністю, вони у нашій власності. На жаль, сьогодні трохи затримуються наші документи в Мінінфраструктури та Мінекології, хоча вони були давно надані. Але сподіваємося на розуміння, ми вклали великі гроші в нове підприємство і створили 150 робочих місць», – додав Айварас Караліус.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст" (або 1Л300).

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться в Сербію по річці Дунай.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох місяців.Передає Національний...

  Зараз читають

  Миколаївський тепловозоремонтний завод проведе модернізацію 55 локомотивів для Єгипту

  Миколаївський тепловозоремонтний завод має намір освоювати нові серії локомотивів і диверсифікувати ринки по ремонту та модернізації локомотивів...

  Як «Електронмаш» виготовляє нові трамваї для Львова (фото)

  На заводі «Електронмаш» розпочали виробництво десяти трамваїв для Львова. Вони будуть більш екологічними та матимуть кращий дизайн.

  Термінал Ніка-Тера встановив два нових рекорди швидкості навантаження зернових

  Термінал Ніка-Тера, що входить в Group DF, встановив відразу два нових рекорди швидкості навантаження зернових вантажів -...

  “Укроборонпром” співпрацюватиме з канадцями для створення в Україні патронного заводу

  Канадська комерційна корпорація та державний концерт "Укроборонпром" підписали угоду про сприяння економічному співробітництву у критично важливому стратегічному секторі оборони...