9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

На розвиток столичної інфраструктури заплановано 13,5 млрд гривень

У Києві 13 грудня депутати прийняли зміни до програми соціально-економічного розвитку на 2019 рік. На неї передбачено 13,5 млрд грн.
Зміни в програмі депутати підтримали одноголосно на сесії 13 грудня. «За» проголосував 91 депутат.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на dengi.informator.ua.

ТРАНСПОРТ
Майже 5 млрд грн буде витрачено на транспортну сферу. З них мільярд хотіли витратити на будівництво метро на Виноградар. Але фінансування урізали, і за програмою виділили лише 500 млн грн. Ще 260 млн грн депутати додали до будівництва підземки, коли приймали бюджет. Наступного року планують почати будувати ділянку від станції «Мостиська» до «Проспект Правди».

Ще 630 млн грн витратять на будівництво Подільського моста. Нагадаємо, без його завершення гілка метрополітену на Троєщину неможлива. Майже 363,5 млн грн піде на реконструкцію Шулявського шляхопроводу.

Крім цього 100 млн грн виділять на реставрацію фунікулера, ще 115,6 млн грн на будівництво пішохідно-велосипедного переходу між парками «Хрещатий» та «Володимирська гірка». Уже в наступному році жителі й гості міста зможуть ним користуватися. Крім того, 70 млн грн виділять на реконструкцію трамвайної лінії на вул. Алма-Атинська.

Майже півтора мільярда гривень виділять на капітальні ремонти. На дорожні роботи витратять майже 715 млн грн. У 700 млн грн обійдеться заміна вуличного освітлення з ртутних і натрієвих ламп на світлодіодні. Крім цього, 50 млн грн витратять на ремонт транспорту.

ЖКГ
На сферу ЖКГ планують витратити 4,8 млрд грн. Будівництво і реконструкція каналізації обійдеться в 484 млн грн. Майже 550 млн грн витратять на модернізацію систем теплопостачання. За 31 млн побудують гідровузол в Бортничах на вулиці Дяченка. Значна частина витрат піде на реконструкцію великих об’єктів: на полігон №5 у с. Підгірці хотіли виділити 100 млн грн, але витратять 151 млн грн. Також 44,3 млн – обійдеться прокладка трубопроводу через річку Дніпро, ще 21,6 млн грн буде коштувати реконструкція Бортницької станції аерації.

Крім цього, у 2019 році в Києві продовжать будівництво доступного житла. У наступному році на нього виділять 50 млн грн. З цієї суми 100 млн грн витратять на придбання квартир для тих, хто стоїть в черзі на муніципальні квадратні метри. Ветеранам АТО будують окреме житло і місто в наступному році виділяє для цієї мети 150 млн грн.

У 2019 540 млн грн витратять на ремонт внутрішньоквартальних доріг. Крім цього, продовжать фінансувати програму ремонтів багатоквартирних будинків 70/30, де 70% від необхідної суми виділяє місто, а 30% оплачують кияни. Це обійдеться місту в 130 млн грн. На ремонт і заміну ліфтів спочатку планували витратити 120 млн грн, але збільшили фінансування до 370 млн грн. Додатково 70 млн грн витратять на дитячі та спортивні майданчики.

Капітальний ремонт та благоустрій парків обійдеться місту в 633 млн грн. Також виділені гроші на будівництво центру захисту тварин на вул. Автопаркова. Він обійдеться у 25 млн грн.

ОСВІТА
Майже мільярд гривень витратять на будівництво та реконструкцію шкіл та садочків. З 600 млн на ремонт шкіл половина суми піде на роботи в школі №42 в Дніпровському районі Києва. Планується, що в наступному році роботи будуть завершені. І вже у вересні школа зможе прийняти понад тисячу учнів.

Майже 322 млн грн витратять на садки. Ремонт в садочку №652 у Дніпровському районі столиці буде коштувати місту 37 млн ​​грн. Після закінчення робіт заклад зможе прийняти 210 дітей. Ремонт в садочку №658 у Голосіївському районі обійдеться місту у 25 млн грн і відкриє двері для 80 вихованців. Крім цього, 60 млн грн закладено на реконструкцію садочка №345 в Дарницькому районі. Він розрахований на 95 дітей. У Подільському районі дошкільний заклад на 102 місця обійдеться місту у 26 млн грн. Додатково 14 млн грн піде на реконструкцію садочка №436 в Оболонському районі.

МЕДИЦИНА
Півтора мільярда гривень виділено на охорону здоров’я. З цієї суми 100 млн грн йде на реконструкцію Олександрівської лікарні. Ремонт міськлікарні №6 обійдеться в 130 млн грн. Реконструкція перинатального центру на проспекті Героїв Сталінграда буде коштує 40 млн грн. Стільки ж коштуватиме і ремонт амбулаторії лікарів сімейної медицини на вул. Гмирі. Там планують прибудувати Центр первинної медико-санітарної допомоги. Також, подібний центр хочуть побудувати ще на вул. Вишняківська за 7,5 млн грн.

КУЛЬТУРА
На цю сферу виділено майже півмільярда гривень. З цієї суми 200 млн грн піде на реконструкцію зоопарку. Нагадаємо, величезний акваріум, який хочуть побудувати біля входу, з’явиться коштом інвестора. 

Реконструкція чекає і Київський театр оперети. Роботи обійдуться у 20 млн грн. Всього на ремонт закладів культури у 2019 році виділено 259 млн грн.

СПОРТ
У наступному році 100 млн грн витратять на реконструкцію легкоатлетичного манежу на проспекті Тичини. Крім цього, 40,6 млн грн виділять на ремонтні роботи в оздоровчому центрі на вул. Райдужна. За 40 млн грн відремонтують стадіон «Русанівець» на бульварі Шамо. Ще 3 млн грн виділять на реконструкцію стадіону «Старт».

У Києві 13 грудня також прийняли бюджет столиці на 2019 рік. Він складе 57 млрд грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають