9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

На мості через річку Старий Дніпро тривають роботи з насування прогонової будови

blank
Фото new.zp.ukravtodor.gov.ua (с)

На будівництві об’єкту «Автотранспортна магістраль через ріку Дніпро у місті Запоріжжя» роботи тривають у цілодобовому режимі. На об’єкті задіяно 65 працівників з трьох підрядних підприємств: ТОВ «Підприємство «Маст-Буд», ТОВ «БК «Адамант» та ПРАТ «Альпсервіс».

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на службу автомобільних доріг в запорізькій області.

Основні роботи на автотранспоній магістралі, на сьогодні, зосереджені на будівництві балкового мосту через р. Старий Дніпро (Споруда №4).

Вчора, 9-го березня було розпочато виконання робіт з завершення 7–го етапу робіт, який включає в себе поздовжнє насування верхової гілки прогонової будови Споруди №4 (міст через р. Старий Дніпро) на довжину 96 м. Сьогодні, 10 березня станом на восьму ранку,  прогонову будову насунуто вже на 19 м. До 13-го березня підрядники планують насунути конструкцію на позначку 72 метри.

На сьогоднішній день зібрано 2 673,715 тонн металоконструкцій, що складає 82% від необхідного обсягу загальної ваги і насунуто на 213 метрів через річку Старий Дніпро в бік острова Хортиця. Сьогодні ми насуваємо 72 метри, це друга частина 7-го етапу поздовжнього насування на загальну довжину 96 м. нагадаю, що перший проміжний етап, підрядники виконали 16 березня, насунувши на конструкцію на 24 м. − розповів, заступник начальника Служби автодоріг у Запорізькій області Олександр Шандиба.

Після завершення робіт з насування, буде продовжено 4-й етап укрупнювального збирання металоконструкцій на стапелі, який було розпочато у лютому місяці поточного року, на сьогодні вже змонтовано 150 т. У нас в планах в цьому році зібрати весь метал і насунути його на проектну відмітку, і, таким чином, у нас закінчиться будівництво мосту через Старий Дніпро, за винятком робіт по проїжджій частині, влаштуванню бар’єрної огорожі, перильної огорожі, освітлення.

Останні новини:

Зараз читають