9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

На майбутній дорозі до порту Одеси почали будувати контрольно-пропускний пункт

В «Укравтодорі» розповіли про перебіг робіт на будівництві контрольно-пропускного пункту на майбутній дорозі до Одеського морського порту.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

«В даний час на об’єкті проводиться створення основи, зведення естакади та контрольно-пропускного пункту», – йдеться у повідомленні.

На під’їзді до КПП дорога в порт буде розширена з 2 смуг руху до 6, щоб створити умови для швидкої перевірки та пропуску вантажівок на митниці.

«На ділянці КПП вже укладено два шари піску для посилення ґрунтів, два шари щебенево-піщаної суміші, геотекстиль typar sf 40 для зміцнення основи. Наступний етап робіт – створення двох шарів бутового каменю та цементобетонного покриття», – додали в Держагентстві автодоріг.

На основному проїзді продовжується створення основи дороги з піску та зміцнення геотекстилем, а на майбутній естакаді продовжується монтаж каркасу ригелів та бурових стовпів.

Нова цементобетонна дорога в Одеський морський порт матиме довжину 5,3 км. Вона з’єднає автодорогу М-28 Одеса-Південний із портом. Новий автошлях буде безкоштовний. Вона стане альтернативою присутньому маршруту через територію приватної компанії.

В рамках проєкту будівництва дороги заплановано збудувати: TIR-майданчики для відстою великовагового автотранспорту на 300 автомобілів; два майданчики зважування у русі (WiM); 546-метрову естакаду, яку приєднають до вже наявної естакади АМПУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають