9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

На Львівщині збудують нову дорогу до Трускавця (схема)

Будівництво нової дороги в об’їзд Трускавця, яка з’єднає Борислав та Трускавець з Дрогобичем планують розпочати уже в липні та завершити основні роботи до кінця року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ZAXID.NET.

Нову дорогу протяжністю 3,8 км прокладуть від перехрестя між Модричами і Сільцем в об’їзд Трускавця і з’єднають з існуючою дорогою на Борислав в районі трускавецького озера. Керівник Служби автомобільних доріг Львівської області Олег Береза розповів, що на початку та в кінці нової дороги облаштують кільця для безпечного проїзду перехресть.

Нову дорогу збудують в обхід закритого у березні через загрозу обвалу відтинку дороги між Трускавцем і Дрогобичем.

«Нова дорога пролягатиме прямо, минаючи всі карстові провалля, які утворилися у 2017 і цього року. Вона має бути основною транспортною артерією і піде зовсім іншим шляхом, щоб убезпечити проходження транспорту зі Львова і Дрогобича у напрямку Трускавець, Борислав, Східниця», – розповів Олег Береза.

blank
Схема нової дороги, що з’єднає Дрогобич та Трускавець

Торік на будівництво нової дороги розробили проєктно-кошторисну документацію (ПКД) і провели громадські слухання. Під час слухань місцеві жителі висловили побоювання, що нову дорогу будуватимуть на недослідженій території, де також є ризики утворення карстових проваль. Однак Олег Береза переконує, що проєкт будівництва нової дороги пройшов усі необхідні експертизи, у тому числі геологічну.

«Ми замовляли експертизу з геологічними дослідженнями, які дають нам впевненість в тому, що ми зробили всі правильні кроки, щоб ця дорога була якісна і кошти були використані правильно. Нам надали висновок, що проєкт відповідає усім вимогам України, у тому числі, по безпеці», – заявив rерівник Служба автомобільних доріг Львівської області Олег Береза.

За його словами, необхідні для будівництва нової дороги гроші планують виділити під час перегляду держбюджету у червні. Втім, тендер на будівництво дороги із загальним кошторисом майже 240 млн грн вже оголосили. 8 травня Служба автомобільних доріг у Львівській області опублікувала умови тендеру у системі ProZorro.

Якщо тендер пройде успішно і визначиться підрядник робіт, то будівництво дороги планують розпочати уже в липні. До кінця цього року, за словами Берези, планують виконати основні будівельні роботи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають