9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

На лінії Київ – аеропорт Бориспіль можуть з’явитися дизель-потяги виробництва КВБЗ

“Укрзалізниця” не виключає, що поставить на маршрут від Центрального вокзалу Києва до аеропорту Бориспіль дизель-потяги виробництва Крюківського вагонобудівного заводу (КВБЗ).

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

За словами компанії, станеться це в разі зростання пасажиропотоку на даному напрямку. Про це журналістам 29 жовтня повідомив в.о. голови правління УЗ Євген Кравцов в кулуарах заходу по фінального відбору проектів в Future of Mobility Lab.UZ edition.

“Залежно від попиту в процесі запуску проекту ми плануємо збільшувати і кількість і вагонність потягів. У нас зараз укладено договір із КВБЗ на поставку дизель-поїздів. Можливо, в подальшому вони будуть експлуатуватися на цій дільниці, якщо буде попит”, – зазначив Кравцов.

Він додав, що проект має окупитися через 9-10 років, а завантаження протягом першого року роботи поїздів повинно скласти як мінімум 80% їх місткості.

“Зараз якраз узгоджуємо графік, так як після запуску цього експреса ділянка між Дарницею і Борисполем буде однією з найбільш напружених в Україні, особливо з урахуванням великої кількості пасажирського, в тому числі приміського сполучення. Ми плануємо, що на перших етапах запуску періодичність в годину пік буде близько 30-40 хвилин, в не навантажений час – 40 хвилин/півтори години”, – заявив Кравцов.

Він також підкреслив, що зараз “Укрзалізниця” веде обговорення з аеропортом в частині необхідності нічного курсування поїздів – в робочому порядку йде обговорення необхідності таких рейсів з урахуванням малої кількості нічних рейсів з аеропорту.

Нагадаємо, маршрут Київ-Пасажирський – аеропорт Бориспіль обслуговуватимуть 4 дизельних рейкобуса Pesa, ще один буде в резерві.

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають