9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

На Київщині відкрили дитячу стоматполіклініку (відео)

В Білій Церкві відкрито нове відділення Дитячої стоматполіклініки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на BCTV.

21 грудня в Білій Церкві відбулося відкриття нового відділення Дитячої стоматологічної поліклініки, яке розташоване за адресою: вул. Б.Хмельницького, 6.

Філія дитячої стоматологічної поліклініки здійснюватиме профілактичну, консультативно-діагностичну та лікувальну допомогу населенню Білої Церкви. У приміщені розташовані хірургічний та терапевтичний кабінети. Першим часом тут надаватиметься терапевтична стоматологічна допомога, а в подальшому планується розширити спектр напрямків таких послуг. 

Зокрема, терапевтичний кабінет розрахований на три крісла. Наразі вже функціонують два сучасних робочих місця. Одне з крісел придбано за кошти міської ради, друге – за спонсорські. В подальшому, у статусі комунального неприбуткового підприємства, поліклініка робитиме все, аби надавати якісні послуги, й цим залучати якнайбільше людей і разом, з тим заробляти кошти для свого розвитку та придбання нового обладнання.

В Білій Церкві відкрито нове відділення Дитячої стоматполіклініки

В Білій Церкві відкрито нове відділення Дитячої стоматполіклініки21 грудня в Білій Церкві відбулося відкриття нового відділення Дитячої стоматологічної поліклініки, яке розташоване за адресою: вул. Б.Хмельницького, 6.Філія дитячої стоматологічної поліклініки здійснюватиме профілактичну, консультативно-діагностичну та лікувальну допомогу населенню Білої Церкви. У приміщені розташовані хірургічний та терапевтичний кабінети. Першим часом тут надаватиметься терапевтична стоматологічна допомога, а в подальшому планується розширити спектр напрямків таких послуг. Зокрема, терапевтичний кабінет розрахований на три крісла. Наразі вже функціонують два сучасних робочих місця. Одне з крісел придбано за кошти міської ради, друге – за спонсорські. В подальшому, у статусі комунального неприбуткового підприємства, поліклініка робитиме все, аби надавати якісні послуги, й цим залучати якнайбільше людей і разом, з тим заробляти кошти для свого розвитку та придбання нового обладнання.

Опубліковано Телебачення Білої Церкви БЦТВ BCTV Середа, 26 грудня 2018 р.

Останні новини:

Зараз читають