9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

На Кременчуцькому та Кам’янському водосховищах розпочали днопоглиблювальні роботи

Адміністрація морських портів Україн планує відновити глибини на цих ділянках Дніпра до рівня 3,65 м та забезпечити необхідні габарити для суден. Роботи виконує філія «Днопоглиблювальний флот» та інші підрядники.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу АМПУ.

За словами міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, на даному напрямі системне днопоглиблення не проводилося останні 6 років. Днопоглиблення на Дніпрі давно було темою для обговорення серед провідних українських компаній, зокрема зернотрейдерів, адже через невідповідність глибин, вони втрачали зайві кошти на недовантаженні річкових суден.

Ми щиро вітаємо початок відновлення судноплавної глибини на замулених ділянках Дніпра. Це дозволить не лише здешевити перевезення водним транспортом за рахунок максимального завантаження суден, але й беззаперечно забезпечить безпеку суден, екіпажів та вантажів, − сказав комерційний директор ТОВ «Грейн-Трансшипмент» Євген Ігнатенко

Загальний обсяг робіт на Кременчуцькому водосховищі та Кам’янському водосховищах оцінюють у 770 тис. та 30 тис. кубічних метрів ґрунту відповідно.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають