9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

На кордоні з окупованим Кримом побудують автостанції

Неподалік пунктів пропуску на кордоні Херсонської області з територією окупованого росіянами Криму побудують автостанції.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

У поточному місяці планується оголошення інвестиційного конкурсу на будівництво автостанцій «Чонгар» і «Каланчак». Про це повідомили в прес-службі Херсонської обласної державної адміністрації.

«На контрольному пункті в’їзду та виїзду (КПВВ) «Каланчак» вже понад тиждень працює медичний і аптечний пункт.

Оглянув роботу прикордонної та митної служб. Прийняли рішення вже в серпні розпочати земляні роботи для своєчасного виконання доручення Президента України Володимира Зеленського з будівництва нових сучасних пунктів в’їзду і виїзду. Плануємо в серпні оголосити інвестиційні конкурси на будівництво нових автостанцій у КПВВ», – повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.

Зауважимо, що Юрій Гусєв, який до призначення головою Херсонської ОДА був радником Міністра інфраструктури України, в середині липня 2019 року повідомив, що на КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» тимчасові споруди будуть побудовані вже до 15 листопада, а до 20 грудня планується завершення будівництва сервісних зон, в тому числі й автостанцій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають