9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

На Кіровоградщині створять інноваційний авіапарк та міжнародний аеропорт

У Кіровоградській області на базі військового аеродрому Канатово запропонували створити міжнародний аеропорт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ліга.Бізнес.

Заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Лобанова в рамках проєкту World Trade Center Kyiv представила інвестиційні проєкти Кіровоградщини.

Лобанова повідомила, що місцева влада активно працює над створенням технопарку FlightCity 4.0, ініціатором якого виступає Льотна академія Національного авіаційного університету та ГО Кластер ІТ-Альянс 4.0. Відзначається, що в рамках технопарку планують створити індустрію з розроблення, випробування, сертифікації та виробництва безпілотних літальних апаратів, центр робототехніки, центр тренажерів і електронних засобів навчання (віртуальна і доповнена реальність).

Крім того, на думку влади, у Кіровоградській області є гостра потреба у відновленні авіаційного сполучення з іншими регіонами України та іншими країнами. У зв’язку з чим ініційовано впровадження проєкту Міжнародний аеропорт цивільної авіації Канатово.

blank

У повідомленні сказано, що раніше аеродром Канатово, розташований поблизу Кропивницького, був авіаційну базу ВПС СРСР. Зараз ЦВК Канатово є власністю Міноборони України. Там базувалися фронтові бомбардувальники Су-24/М та розвідники Су-24МР.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають