9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

На Кіровоградщині завершили будівництво першої сільської амбулаторії

На Кіровоградщині у селі Протопопівка Приютівської ОТГ збудовано першу амбулаторію в рамках реалізації реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком.

Про це на своїй сторінці у FB повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Кіровоградської ОДА.

Урядовець зазначив, що за результатами проведеного щотижневого селектору з регіонами – про стан виконання завдань Президента України та Уряду щодо імплементації закону про забезпечення доступної та якісної медицини у сільській місцевості – затверджено 513 проектів нового будівництва сільських амбулаторій на суму 2,7 млрд грн по всім областям України. Заплановано придбання 497 автомобілів для цих амбулаторій.

Наразі по Україні зареєстровано повідомлення про початок будівництва 81 об’єкта. Маємо різні темпи: деякі регіони рухаються швидко, а деякі відстають. Області-лідери: Кіровоградська, Дніпропетровська, Луганська, Харківська та Рівненська. Регіони мають рухатись швидше: як з точки зору оформлення земельних ділянок, так і з точки зору документації — укладання договорів з генпроектувальниками, отримання висновків експертизи, оголошення тендерів та визначення генпідрядників, — підкреслив Зубко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають