9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

На Херсонщині розвиватимуть порти та перевезення Дніпром

Компанія «НІБУЛОН» планує в наступному році збільшити потужності перевантажувального термінала філії «Голопристанський» (Херсонська обл.) на 20 тис. тонн, а також розширити потужності цього підприємства з приймання рису.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Агроінсайдер».

Про це заявив генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський під час засідання Ради регіонального розвитку Херсонської області, йдеться в повідомленні компанії.

Він зазначив, що компанія продовжить реалізацію інвестиційної програми на Херсонщині, адже тут вже функціонують два перевантажувальних термінали ТОВ СП «НІБУЛОН» — в с. Козацьке і м. Гола Пристань.

У планах компанії на найближчі два роки — переорієнтувати практично всі свої вантажі на Дніпро і перевозити водою 4 млн т продукції на рік. Це дозволить суттєво зменшити навантаження на автодороги.

Ще один інвестиційний проект, представлений на раді компанією «НІБУЛОН» — будівництво порту в с.Олександрівка Білозерського району.

«Цей порт — велика перспектива для розвитку всієї Херсонщини. Це надскладне завдання і дуже великі інвестиції, але наша компанія здатна це зробити тільки за п’ять років», — сказав Олексій Вадатурський.

Останні новини:

Зараз читають