9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

На Херсонщині готується до запуску ще один асфальтний завод

У Херсонської області готується до запуску ще один асфальтний завод, старт планується орієнтовно через 5-10 днів.

blank
Фото – transnews

Питання забезпечення асфальто-бетонної сумішшю відділення від обласного центру районів давно турбує влади всіх рівнів Херсонської області. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на 0552.ua

Такі райони як Іванівський, Нижньосірогозький, Генічеський переважно забезпечувалися асфальтової сумішшю для потреб ремонтів доріг з заводу в місті Каховка.

При цьому відстань від Каховки до Іванівки становить 90 км. Саме через дальності перевезень виникають труднощі в дорожників.

Як скаржаться самі шляховики, перевозкіасфальта асфальту старими вантажівками до Іванівського району займають багато часу, – повідомляє сайт “Степ.Ньюз“. Поки асфальт підвозиться, райавтодору доводиться іноді простоювати, та по дорозі суміш застигає і якість ремонтного полотна з таким матеріалом залишає бажати кращого.

Не варто забувати і масштаби ремонтних робіт. За словами працівників дорожнього господарства, з нашими ямами на дорогах вантажівки з 5 тоннами суміші вистачає на годину роботи і латання всього декількох ям. Далі машина знову повинна їхати до Каховки, а працівники чекати суміш.

Нещодавно влада області, разом з дорожньою службою вирішили відкрити завод по виготовленню асфальтової суміші в східній частині Херсонської області для забезпечення потреб Нижньосірогозького, Іванівського та Генічеського районів.

Оскільки в Генічеському районі колишній радянський завод зруйнований, Іванівський безнадійно розкрадений, вибір припав на завод в Нижньосірогозькому районі, який місцеві жителі дбайливо зберегли з радянських часів. За попередньою інформацією завод в селі Верхні Сірогози повністю збережений і не сильно постраждав від злодіїв. Зараз туди доставлено обладнання, закінчуються роботи по підключенню підстанції для електропостачання заводу.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають