9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

На дорогах Житомирщини встановлено 27 демпферних систем

В “Укравтодорі” повідомили, що одразу на кількох автошляхах Житомирської області встановлено 27 демпферних систем для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що 21 пристрій встановлений на автодорозі М-06 Київ-Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачево та Ужгород) від кордону з Київщиною до села Березина поблизу Житомира; 5 пристроїв встановлені на дорозі М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський від села Оліївка до смт Гуйва (через Вінницю); та один демпферний пристрій встановлено у селі Станишівка на автодорозі Т-06-14 Глибочиця – Станішівка через Калинівку, Клітчин.

“Під час лобового зіткнення демпферна система поглинає енергію шляхом поступової деформації внутрішніх елементів, що приводять у дію зовнішні балки, складаючись телескопічно. При бічних наїздах система працює як стандартна дорожня бар’єрна огорожа”, – йдеться у повідомленні “Укравтодору”.

blank

Унікальність цієї огорожі полягає в тому, що вона дозволяє уникнути серйозних травмувань учасників дорожнього руху під час зіткнення або ДТП. І головне – не пробиває машину наскрізь.

Аналогічні демпферні конструкції встановлені у Вінницькій, Чернігівській, Одеській та інших областях.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають