9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

На Донеччині відкрили амбулаторію після реконструкції

У Селидовому Донецької області відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги. В цій амбулаторії обслуговується понад 11 тис. населення. Тут працює 7 сімейних лікарів і 1 лікар-педіатр.

Передає Національний Промисловий Портал з Посиланням на прес-службу департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації.

В ході реконструкції було проведено термомодернізацію будівлі; капітальний ремонт кабінетів, холів, коридорів, ремонт стелі, підлоги, стін; у підвальному приміщенні виконано облаштування конференц-залу, підсобних приміщень, влаштовані внутрішні сходи у підвал. Також було змонтовані нові системи вентиляції, теплопостачання, електропостачання, водопостачання і водовідведення, відеоспостереження, автоматичної пожежної сигналізації, охорони будівлі;
побудований новий тамбур і влаштування нового ганку з пандусом головного входу в будівлю;
виконано благоустрій прилеглої території з огорожею.

На переобладнання старого приміщення під амбулаторію, з обласного бюджету було спрямовано 10 млн грн. Ще 700 тис. грн надало місто. Середня зарплата медсестри в амбулаторії становить 8 267 грн, лікаря – 15 866 грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають