9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

На днопоглиблення Прип’яті в 2019 році Україна направить 90 мільйонів гривень

Філія Адміністрації морських портів України “Днопоглиблювальний флот” у 2019 році має намір провести днопоглиблювальні роботи на річці Прип’ять для підтримки глибин на рівні 1,5 метра.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

“Філія “Днопоглиблювальний флот АМПУ” буде вносити в фінансовий план підприємства на 2019 рік статтю витрат на проведення експлуатаційних днопоглиблювальних робіт на українській ділянці рычки Прип’ять з метою підтримки глибин на рівні 1,5 м (90 млн грн)”, – написав заступник міністра.

Віктор Довгань також уточнив, що необхідно буде узгодити і синхронізувати днопоглиблювальні роботи на Прип’яті з початком навігації 2019 року, за умови надання білоруською стороною українській стороні прогнозованих вантажопотоків на 2019 рік з боку Білорусі в бік України по річці Прип’ять.

Також він відзначив той факт, що на поточний рік Міністерство транспорту і комунікацій Республіки Білорусь інформувало про прогнозований грузопотік з боку Білорусі в бік України в обсязі 8 тисяч тонн на місяць. Однак з моменту відкриття навігаційного періоду з 2 квітня 2018 року суднопроходів з боку Республіки Білорусь в сторону України не здійснювалося, в зв’язку з технічними проблемами флоту у білоруської сторони.

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають