9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

На Дніпропетровщині збудують сім кілометрів дороги за експериментальною технологією

У Дніпропетровській області, на південь від Кривого Рогу, буде капітально відремонтовано за технологією укочування цементобетону експериментальну ділянку дороги Н-23 в 7 кілометрів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Крім цього, замість щебеневих матеріалів будуть використані металургійні шлаки, таке покриття зможе витримати навантаження від великовантажних транспортних засобів.

Відзначається, що застосування шлакових матеріалів дозволяє підвищити рівень локалізації дорожнього будівництва і здешевлює виконання робіт. Також повідомляється, що Дніпропетровська область — одна з лідерів металургійного виробництва та використання промислових відходів у будівництві доріг в 2020 році.

“До кінця року в будівництві доріг державного значення планується використовувати близько 500 тисяч кубометрів металургійних шлаків, вже використано — понад 100 тисяч” – йдеться в повідомленні “Укравтодору”.

Очікувана вартість роботи по проведенню експертизи проєктної документації по об’єкту “Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-23 Кропивницький — Кривий Ріг — Запоріжжя на ділянці км 132 + 736-км 140 + 056, Дніпропетровська область” складе 285,642 гривні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають