9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

На Дніпропетровщині збудують сім кілометрів дороги за експериментальною технологією

 • У Дніпропетровській області, на південь від Кривого Рогу, буде капітально відремонтовано за технологією укочування цементобетону експериментальну ділянку дороги Н-23 в 7 кілометрів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Крім цього, замість щебеневих матеріалів будуть використані металургійні шлаки, таке покриття зможе витримати навантаження від великовантажних транспортних засобів.

  Відзначається, що застосування шлакових матеріалів дозволяє підвищити рівень локалізації дорожнього будівництва і здешевлює виконання робіт. Також повідомляється, що Дніпропетровська область — одна з лідерів металургійного виробництва та використання промислових відходів у будівництві доріг в 2020 році.

  “До кінця року в будівництві доріг державного значення планується використовувати близько 500 тисяч кубометрів металургійних шлаків, вже використано — понад 100 тисяч” – йдеться в повідомленні “Укравтодору”.

  Очікувана вартість роботи по проведенню експертизи проєктної документації по об’єкту “Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-23 Кропивницький — Кривий Ріг — Запоріжжя на ділянці км 132 + 736-км 140 + 056, Дніпропетровська область” складе 285,642 гривні.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Довгоочікувана реформа мережі наукових установ є пріоритетним завданням для НАН України

  На 2021 рік запланована реформа мережі наукових установ Національної академії наук України.Про...

  «Укроборонпром» не полишає надій добудувати другу «Мрію»

  Державний концерн "Укроборонпром" шукає закордонного інвестора для реалізації проєкту "Мрія-2".Про це гендиректор ДК "Укроборонпром" Юрій Гусєв заявив в ефірі телеканалу...

  Уряд виділив майже півтора мільярда гривень на будівництво аеропорту в Дніпрі

  Для будівництва нового аеропорту в Дніпрі уряд виділив 1 мільярд 400 мільйонів гривень на нинішній рік.Передає Національний Промисловий...

  КБ «ЛУЧ» розробляє зенітно-ракетний комплекс в інтересах іноземного замовника

  Державне київське конструкторське бюро «ЛУЧ» розробляє зенітно-ракетний комплекс ближньої дії для іноземного замовника.Про це в інтерв’ю розповів...

  Повітряні сили обирають з трьох типів винищувачів для оновлення парку бойових літаків

  Повітряні Сили Збройних Сил України чекають рішення держави на закупівлю нових винищувачів на заміну наявного авіаційного парку радянських зразків.

  «Зоря»-«Машпроект» стане основним підприємством холдингу «Морські системи»

  «ДП «Зоря»-«Машпроект» розпочинає підготовку до перетворення на господарське товариство.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Миколаївське державне...

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які принесли дохід та користь державі.

  Зараз читають

  У Івано-Франківському університеті створили науковий парк

  На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було створено науковий парк «Надійний трубопровідний транспорт енергоносіїв».

  До України на ремонт прибув літак Ан-30 ВПС Болгарії

  До України прибув на ремонт літак повітряного спостереження Ан-30 Військово-повітряних сил Болгарії.Передає Національний Промисловий...

  Новий міст у Кременчуці збудує турецька компанія

  Відбувся аукціон із закупівлі робіт з будівництва Кременчуцького вантового моста. Переможцем торгів стала турецька компанія Dogus Insaat...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».