9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

На Дніпропетровщині відремонтують одну з найбільш проблемних трас регіону

На Дніпропетровщині у 2020 році відремонтують 25 км однією з найпроблемніших трас державного значення – Р-73, яка веде на Нікополь.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зі спецфонду держбюджету на це виділять 500 млн гривень. Магістраль включили до переліку об’єктів автодоріг, які ремонтуватимуть в поточному році. Відзначається, що такі масштабні роботи вестимуться вперше за 50 років.

“Працюємо одночасно за кількома напрямками. Після переговорів з “Укравтодором” одну з найбільш проблемних трас в області — Нікопольську — включили до Переліку, затвердженого Кабміном. Ця дорога давно потребувала ремонту”, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

На нікопольській трасі вже стартували підготовчі роботи. Зараз підрядники перебазують на виділену ділянку необхідну техніку. Нове покриття зроблять в три шари: регенеруючий, вирівнюючий і верхній.

“Активно співпрацюємо з обласною службою автодоріг. На 2020 рік запланували будівництво та ремонт одночасно декількох доріг загального користування державного значення”, – додав Бондаренко.

Загальна протяжність траси Р-73/Н-08/ – Нікополь становить 56 км.

Всього на будівництво і ремонт доріг загального користування державного значення у Дніпропетровській області у 2020 році зі спецфонду держбюджету виділять майже 6,5 млрд грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають