9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

На Дніпропетровщині зводять майданчики для вагового контролю вантажівок

На трасі Дніпро-Запоріжжя почали будівництво вагових майданчиків. Згодом там розмістять спеціальні комплекси для зважування вантажівок. Це дозволить контролювати в’їзд великогабаритного транспорту в місто.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резниченко, пише прес-служба ОДА.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Майданчики будують на в’їздах в обласний центр. Будівництво йде і на державній трасі Н-08 Дніпро-Запоріжжя, поблизу села Братське. Підрядники зараз облаштовують основу з піску, шлаку та щебенево-піщаної суміші, пізніше – заллють фундамент.

Вагові майданчики також зводять на Решетилівський і Криворізькій трасах. Вагу фур перевірятимуть пересувні комплекси, обладнані комп’ютером.

Автомобіль заїжджатиме на ваги – пристрій буде передавати дані на обладнання за допомогою інтернет-мережі – водій отримуватиме талон із зазначенням габаритами транспортного засобу.

На дорогах державного значення заборонено рух автомобілів вагою понад 40 т. В разі перевищення нормативних показників, водій зобов’язаний сплатити штраф.

«На майданчиках працюватимуть представники «Укртрансбезпеки» і облдержадміністрації. Таким чином, ми розв’яжемо проблему руйнування доріг перевантаженими фурами», – зазначив радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Голік.

Фінансування на установку вагових комплексів йде з обласного та місцевого бюджетів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають