9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

На Дніпрі та Південному Бузі почалися дноочищувальні роботи

Днопоглиблювальний флот почав роботи з обстеження та очищення фарватерів Дніпра та Південного Бугу. Мета здійснюваних робіт — перевірити габарити суднових ходів, виявити підводні перешкоди та видалити їх, щоб забезпечити безпеку судноплавства. Організацію та виконання робіт здійснює філія Адміністрації морських портів України “Днопоглиблювальний флот”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Перший етап тральних і дноочищувальних робіт розпочався 21 березня 2019 року і триватиме орієнтовно до 10 квітня. Шляхові роботи виконає Південна пошуково-тральна бригада філії в складі теплохода “Затока” і спеціалізованого трального моточовна.

Площа акваторії внутрішніх водних шляхів, де проведуть тралення і дноочіщеніе, складе більше 30 км2. На річці Дніпро роботи будуть проведені на ділянці від м Херсон до м Нікополь, на річці Південний Буг – від г. Николаев до м Вознесенськ (Миколаївська область), а також на ділянці с. Лаврівка – м Гнівань (Вінницька область). Тралення буде вестися жорстким і м’яким тралом, а також ехотралом.

На 2019 рік у нас заплановано провести аналогічні роботи на всій протяжності річки Дніпро, а також річки Прип’ять із залученням власного спеціалізованого флоту, — заявив начальник днопоглиблювального флоту Сергій Бомчак.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають