9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

На Буковині вперше за 40 років проводять капремонт мосту через річку Прут (фото)

На Буковині вперше за майже 40 років розпочали капітальний ремонт мосту через річку Прут у селі Глиниця на автодорозі Т-26-07 Кіцмань – Сторожинець – Глибока – Опришени з під’їздом до станції “Вадул-Сірет”, км 11+675.

Нині триває демонтаж мостового полотна, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Далі будуть створені 182 буронабивні палі для зміцнення фундаменту опор та фундаменти для нових опор.

blank

Проєктом реконструкції мосту передбачено: повну заміну мостового полотна зі створенням монолітної залізобетонної плити проїзної частини; укладання шару гідроізоляції, захисного шару асфальтобетону та верхнього шару ЩМА; встановлення сучасного автономного освітлення, нового бар’єрного та перильного огородження; створення нового колекторного водопроводу та дренажної системи; зміцнення конусів берегових опор; поновлення підходів до мостової споруди.

blank

Глиницький міст збудували 1959 року. Востаннє цю споруду реконструювали 39 років тому, 1982 року.

Довжина старого мосту, разом із під’їздами, становила 277 прогонових метрів, ширина проїжджої частини – 6 м. Також було два тротуари по 0,75 м кожен.

blank

Після капітального відновлення загальна довжина споруди та підходів до неї збільшиться до 347 м. Габарити мосту збільшать до 13,7 м. Також розширять тротуари з обох боків. Вони матимуть ширину 1,8 м.

Роботи виконує підрядна організація ТОВ “Будмонтажсервіс1” за кошти з українського бюджету.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають