9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

На будівництві Запорізького мосту завершено монтаж балок естакади через Старий Дніпро (фото)

На будівництві моста через річку Дніпро в Запоріжжі 3 вересня завершено монтаж балок прогонової будови Споруди №3 (естакади через Старий Дніпро).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зараз тривають роботи зі зварювання металевих балок прогонової будови між собою. Завершити зварювання планують у понеділок, 7 вересня.

Естакада через Старий Дніпро з’єднує район Бабурка та острів Хортиця. Для облаштування плити проїжджої частини були змонтовані 30 блоків загальною вагою 1343,6 тонн.

“Підрядна організація залучила до будівництва близько 300 робітників і веде роботи в цілодобовому режимі. За планом, вже до кінця 2020 року буде завершено будівництво і відкрито проїзд через р. Дніпро у місті Запоріжжя Це дозволить відкрити проїзд з Правого берега міста Запоріжжя до острова Хортиця трьома смугами руху в одному напрямку і суттєво розвантажить транспортний потік в місті”, – відзначають в “Укравтодорі”.

Паралельно тривають роботи по укрупненого збирання секцій вантового мосту через Дніпро в районі Кривий Бухти. Завершення робіт з будівництва Запорізького мосту планується у 2022 році — на 2 роки раніше, ніж передбачено в контракті з підрядником Onur Taahhut.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають