9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

На будівництві бетонної дороги під Житомиром зводять відразу 10 мостів (фото)

В ході будівництва Північного обходу Житомира китайською компанією Sinohydro Corporation спільно з декількома субпідрядними організаціями зводяться 10 мостів і шляхопроводів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Частина з мостів — це автомобільні розв’язки та шляхопроводи, ще частина — пішохідні переходи для місцевих жителів.

Як повідомив в розмові представник Sinohydro Цзен Вейд, роботи на більшій частині мостів ведуть українські субпідрядники — компанії “Майстер”, “Северсталь”, “Екстра Інвест”. Сама Synohydro виконує 100% робіт тільки на одному з мостів. Що стосується інших шляхопроводів, китайська корпорація здійснює установку всіх опор і бетонних балок (які виробляє на власному заводі в Житомирській області).

blank
Єдиний міст, який будує на 100% своїми силами Sinohydro. Фото: ЦТС

Наразі готовність мостів оцінюється приблизно в 60%. Готовність дорожнього покриття, яке виконується в цементобетонні, на кінець місяця повинна скласти 85%.

У китайській компанії уточнили, що залучли велику кількість субпідрядних організацій, щоб укластися у відведені контрактом терміни, а також тому, що у зв’язку з пандемією коронавірусу, корпорація не змогла привезти в Україну необхідну кількість співробітників.

blank
Об’єкт, який зводить “Екстра Інвест”
blank
blank
blank

Станом на середину травня, Sinohydro Corporation відставала за проєктом будівництва Північного обходу Житомира більш ніж на 50%. При цьому, безпосередньо дорожні роботи на той момент були виконані на 75%, роботи з будівництва шляхопроводів — на 37%. Таким чином, менш ніж за місяць, відставання з будівництва мостів вдалося відчутно скоротити.

blank
Ще один об’єкт. Тут незабаром почнеться заливка бетону.

Нагадаємо, що проєктом передбачено будівництво та реконструкція 4-х транспортних розв’язок на різних рівнях; реконструкція існуючого мосту через річку Кам’янка; реконструкція 3-х існуючих шляхопроводів через залізничні колії, а також будівництво 2-х пішохідних мостів.

Контракт між “Укравтодором” і Sinohydro Corporation щодо реконструкції 22 км дороги М-06 Київ — Чоп у Житомирській області укладено в рамках проєкту “Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до Києва (пан’європейські коридори)”. Фінансування проєкту здійснюється за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку, а також Європейського інвестиційного банку. Вартість робіт становить понад 42 млн євро.

blank
blank

На фото нижче — ще один об’єкт компанії “Екстра Інвест”. На цьому будівництві мосту фури-автомобілевози вже два рази зносили балки. Останній раз – 1,5 місяці тому.

blank
blank

Зазначимо, для будівництва доріг Укрексімбанк надасть Укравтодору 5,8 мільярда гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають