9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Березня, 2024
No menu items!
No menu items!

На Боржавській вузькоколійці курсуватиме унікальний післявоєнний німецький потяг ГР-280

Паровоз ГР-280

У серпні на Боржавській вузькоколійці, що в Закарпатській області, буде введено в експлуатацію післявоєнний німецький паровоз ГР-280 — один з небагатьох, які вдалося зберегти в робочому стані.

Таке рішення було ухвалено після перемовин Міністерства інфраструктури України з партнерами з Німеччини і Швейцарії та Закарпатською обласною державною адміністрацією, повідомляє ПроЗахід. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на «Урядовий кур’єр».

Зазначається, що унікальний ГР-280 курсуватиме між Іршавою, Хмільником і Виноградовом двічі на тиждень: по п’ятницях і суботах.

До цього потяг багато років працював на Кіровоградщині у місті Гайворон, останнім часом експлуатувався доволі рідко, переважно для туристів.

Паровоз тягтиме три пасажирські вагони і один вантажний для велосипедів, дрібного вантажу та організації громадського харчування. Вагони використовуватимуть місцеві, тобто ті, які й до цього працювали на Боржавській вузькоколійці.

Варто зазначити, що на Закарпатті ГР-280 буде не першим із цієї серії. Його брат — ГР-286 — експонат музею «Старе село»у Колочаві.

Останні новини:

Зараз читають