9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

На базі поромної переправи Орлівка-Ісакча створять річковий порт

Інвестори та ініціатори запуску дунайської поромної переправи Орлівка-Ісакча мають намір в майбутньому перетворити поромний комплекс в річковий порт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Про це, за підсумками першого року роботи поромного комплексу, розповів заступник голови Одеської обласної ради та один з ініціаторів проєкту Юрій Дімчогло.

“Ми хочемо Орлівку перетворити не тільки в поромний, але і річковий порт. Тобто, щоб маломірні судна теж могли причалювати, в тому числі іноземні. А пасажири з України могли подорожувати по Дунаю в інші країни. Фактично, це буде річковий вокзал”, – повідомив Дімчогло.

blank

“Сьогодні гідротехнічні споруди розраховані тільки на пороми, тому нам потрібно побудувати окремий причал. Зараз розробляємо техніко-економічне обґрунтування і тоді будемо розуміти обсяг інвестицій. Крім того, хочемо побудувати комфортний паркінг для вантажних авто”, – поділився планами чиновник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що між Кілією (Україна) і Кіліє-Веке (Румунія) планується створення спрощеного пункту пропуску. Переправою через Дунай зможуть скористатися тільки пасажири, а перевезення автотранспорту поки не планується. Однак надалі розглядається варіант запуску тут порома.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають