9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

На базі компанії «Авіаліній Антонова» допускають створення власного лоукостера

У державному підприємстві “Антонов” допускають створення власного лоукостера. Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів директор компанії “Авіалінії Антонова” Михайло Харченко.

Він зауважив, що у компанії на зберіганні знаходиться декілька пасажирських літаків Ан-148 та Ан-158. Деякі з них вже використовувалися компаніями МАУ та АероСвіт. Зараз ці літаки стоять без діла на аеродромі в Гостомелі. Задача компанії стоїть у тому, щоб повернути їх до постійних польотів.

“З точки зору економіки “Антонова”, простіше побудувати літаки та комусь віддати в експлуатацію. Питання про можливість створення власної лоукост-компанії розглядалося. Звичайно, це клопіткий і важкий напрямок авіабізнесу, з величезною часткою відповідальності, перш за все, потрібно підтримувати безпеку на високому рівні. Одна авіапригода може перекреслити всі здобутки за десятки років, спричинити за собою величезні збитки та втрати. Але ця ідея має право на спробу розвитку”, – сказав Харченко.

У цьому ж інтерв’ю він повідомив, що на створення аеропорту для лоукостерів в Гостомелі потрібно близько мільярда гривень.

 

Останні новини:

Зараз читають