9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

На автодорозі Тернопіль-Знам’янка триває реконструкція шляхопроводу (фото)

На міжнародній автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 520+101 у Христинівському районі Черкаської області, продовжується реконструкція шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього. Роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені до кінця 2019 року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку Служби автомобільних доріг у Черкаській області.


Планом реконструкції шляхопроводу передбачено розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, перенесення ліній електропередач, влаштування штучного освітлення мосту.

На даний момент на об’єкті триває монтаж балок на опорах мосту, влаштовується асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу зі сторони Вінниці, влаштовуються прикромочні лотки та влаштовується конус шляхопроводу.

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають