9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

На автодорозі Одеса-Рені впроваджують систему уповільнення руху при в’їзді до населених пунктів

Служба автомобільних доріг в Одеській області впровадила систему «Traffic calming measures» на автодорозі М 15 Одеса-Рені, що змусять водіїв зменшити швидкість на в’їзд до населеного пункту Маяки та дозволить зменшити кількість ДТП, які виникають через порушення швидкісного режиму.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Службу автомобільних доріг в Одеській області

Зокрема на ділянці км 38+800 на в’їзд до населеного пункту Маяки така система вже зроблена та працює:

Островок М-15

Служба автомобільних доріг в Одеській області впровадила систему «Traffic calming measures» на автодорозі М 15 Одеса-Рені, км 38+800. Такий "острівець безпеки" змусить водія зменшити швидкість на в'їзд до населеного пункту Маяки та дозволить зменшити кількість ДТП, які виникають через порушення швидкісного режиму. #Trafficcalmingmeasures

Опубліковано Служба автомобільних доріг в Одеській області Середа, 20 грудня 2017 р.

 

На ще двох – на в’їздах в населені пункти м.Татарбунари (км 144+000) та с.Орловка (км 269+900) наприкінці минулого року проводилися роботи по облаштуванню двох таких гальмівних «острівців безпеки»:

«Traffic calming measures» (система уповільнення руху) – це європейська система, яка в минулому році запрацювала в Україні. ЇЇ мета – примусове зменшення швидкості автомобільного транспорту на в’їздах до населених пунктів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають