9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

Миколаївський аеропорт придбає пожежну машину за майже 8 мільйонів гривень

Комунальне підприємство «Миколаївський міжнародний аеропорт» Миколаївської обласної ради купить аеродромну пожежну машину за 8 мільйонів гривень, яка була випущена 22 роки тому.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Згідно з даними публічних закупівель, КП ще в березні 2019 року оголосило тендер на покупку аеродромного пожежного автомобіля з очікуваною вартістю в 8 мільйонів гривень.

Відповідно до тендерного завдання пожежна машина для аеропорту повинна бути новою, або вже раніше використаною, виробництва Rosenbauer або еквівалент, з колісною базою 8х8, не старше 1997 року випуску, з пробігом не більше 40 000 кілометрів, з потужністю двигуна не менше 900 кінських сил, насосом не менше 300 атмосфер, баком для води не менше 11 тисяч 900 літрів, баком для піни не менше 1550 літрів, баком для порошку не менше 500 кілограмів.

Участь в торгах взяло всього дві фірми, серед яких ТОВ «Штерк» з пропозицією в 7 мільйонів 699 тисяч гривень, і «Торгпром ЮА» в 7 мільйонів 759 тисяч 100 гривень. У підсумку в ході аукціону перемогу здобуло ТОВ «Штерк» попри те, що пропозиція суперника була вигіднішою. На сьогодні аеропорт збирається укласти договір з ТОВ «Штерк». Компанія повинна буде передати аеропорту техніку до 26 липня 2019 року.

Варто відзначити, що ще одна компанія, яка не брала участі в торгах ТОВ «Компанія «Титал» подавала скаргу в Антимонопольний комітет України. Зокрема компанія стверджувала, що подібна техніка виробляється під замовлення і з урахуванням виробництва мінімальний термін постачання становить 6 місяців. Також, «Титал» стверджував, що пожежний автомобіль випущений в 90-і роки минулого століття не відповідає сучасним вимогам до пожежної безпеки. Однак пізніше компанія відкликала свою скаргу.

Згідно з даними сайту Міністерства юстиції України ТОВ «Штерк» була зареєстрована 9 місяців тому, в Києві, на проспекті Повітрофлотському, 92, на ім’я Віталія Липовенка. Варто зазначити, що в грудні 2018 року аеропорт купив у цієї ж фірми деайсер — машину для нанесення обробки літаків за 7,7 мільйона гривень.

Зазначимо, що Комунальне підприємство «Миколаївський міжнародний аеропорт» Миколаївської обласної ради закупило трактор за 2,2 мільйона гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають