9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 16 Серпня, 2022

Миколаїв планує придбати 60 нових тролейбусів

Про плани закупівлі нових тролейбусів під час запуску комунальних автобусних маршрутів розповів віце-мер Миколаєва Юрій Андрієнко.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

За словами Андрієнко, Миколаїв за кошти кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку планує придбати 60 тролейбусів, з яких третина буде мати акумулятори для автономного ходу протяжністю 25 кілометрів.

«Таким чином (за рахунок закупівлі нових тролейбусів) Ми зможемо перекрити електротранспортом і Корабельний район, і Тернівки», – заявив заступник мера Миколаєва.

Остання зустріч між керівництвом Миколаєва та представниками ЄБРР, присвячена закупівлі нового електротранспорту, відбулася 30 травня 2019 року.

Що стосується комунальних автобусних маршрутів № 51, 81 і 91, то віце-мер Миколаєва Юрій Андрієнко зазначив, що поки що ці маршрути працюють в тестовому режимі.

«Ми подивимося, наскільки ефективно вони будуть працювати перш за все для городян. Не варто забувати про те, що у нас є ще і КП «Миколаївелектротранс». Нам не потрібна конкуренція між комунальними підприємствами», – зазначив чиновник.

За його словами, завдання нових автобусів — з’єднати центр з важкодоступними мікрорайонами, куди електротранспорт не ходить. Після придбання 60 нових тролейбусів за кошти ЄБРР, за словами Юрія Андрієнка, автобуси будуть переведені на інші маршрути, вони будуть ходити на Корениху та Варварівку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають