9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Миколаїв отримав транш на закупівлю десяти найсучасніших тролейбусів “Дніпро”

Миколаїв відновлює роботу з Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках проєкту оновлення тролейбусного парку моделлю “Дніпро”.

Про це кореспондентам Суспільного розповів директор комунального підприємства “Миколаївелектротранс” Юрій Сметана, передає Промисловий Портал.

Комунальне підприємство “Миколаївелектротранс” станом на березень 2023 року отримало черговий транш у розмірі 525 тисяч євро.

Зі слів Юрія Сметани, йдеться про кредит, в рамках якого місто закуповувало тролейбуси марки “Дніпро”, але у зв’язку з військовою агресією Росії в Україні дія договору призупинилася.

“Протягом 2023 року вели перемовини з банком. Міський голова Олександр Сєнкевич також неодноразово зустрічався з представниками банку та пояснював необхідність продовження та відновлення фінансування. І ось ми вже отримали транш. Я був на підприємстві, там є готових до відправки 10 тролейбусів, це повністю відповідає тому контракту, який ми підписали з постачальником на 40 нових тролейбусів, 30 — ми вже отримали до 24 лютого 2022 року”, — розповів Юрій Сметана.

blank
Фото: АндрейС

Директор каже, тролейбуси добре показали себе в роботі.

“У них є аварійний хід автономний в рамках одного кілометра. Навіть, коли були моменти складності руху, спричинені різними моментами, і ДТП, і після обстрілів Миколаєва, ми застосовували дану функцію і продовжували рух. Тому це дуже гарна функція в цього тролейбуса, взагалі водії дуже добре про них відгукуються”, — говорить Юрій Сметана.

За словами керівника підприємства, Миколаїв одне з небагатьох міст в Україні, що придбало останню модифікацію тролейбуса марки “Дніпро Т-203”.

“Новіших нині в Україні немає. Там вже замінена панель керування. Тому вони дуже добре себе зарекомендували в стандартних умовах, а також в роботі під час війни. Там є комфорт для пасажирів та водіїв”, — каже Юрій Сметана.

Останні новини:

Зараз читають