9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Миколаївський аеропорт після відновлення прийняв перший нічний авіарейс

Миколаївський міжнародний аеропорт  вперше прийняв і обслугував нічний авіарейс. Всі служби аеропорту відпрацювали на відмінно. Про це повідомив в.о. директора підприємства Федір Барна у Facebook.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Миколаївської ОДА.

«Минулої ночі Миколаївський аеропорт вперше прийняв та обслугував рейс до Шарм-еш-Шейху. Ключове тут – уночі. Ми вперше обслуговували такий борт і пасажирів у нічний час. Все відбулось вдало, аеродромні служби відпрацювали на 5+. Літак з повною посадкою пасажирів полетів у зворотному напрямку до Єгипту», – зазначає Федір Барна.

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко відзначив прогрес у роботі аеропорту.

«Я постійно наголошую, Миколаївський міжнародний аеропорт після близько 5-ти річного простою у роботі запрацював – здійснюються авіарейси, ведуться перемовини з авіакомпаніями.  Сьогоднішня подія показує, що аеропорт і фахівці підприємства постійно підвищують свій рівень. Тож можна  впевнено казати, що миколаївська громада має свій міжнародний аеропорт, який надає якісні послуги відповідно всім сучасним стандартам», – прокоментував голова облдержадміністрації.

blank
Миколаївський міжнародний аеропорт. Фото: Федір Барна
blank
Миколаївський міжнародний аеропорт. Фото: Федір Барна

Нагадаємо, 26 грудня 2018 року КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» розпочало міжнародні авіаперевезення, здійснивши перший рейс за маршрутом Миколаїв-Шарм-еш-Шейх. З травня 2019 року планується розпочати перевезення за маршрутом Миколаїв – Анталія.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають