9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Миколаїв в рамках лізингу отримає 23 нових автобуси

Минулого тижня в Миколаєві підписали договір фінансового лізингу між Миколаївською міською радою та ТОВ «Ексімлізінг» на придбання 23 автобусів білоруського виробництва МАЗ 206086.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пассажирский транспорт.

За словами чиновників Миколаївської міської ради, автобуси купують з метою поліпшення транспортного обслуговування мешканців Миколаєва. Міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич каже, що автобуси МАЗ 206 прибудуть до Миколаєва вже до кінця березня цього року. Він обіцяє, що ці автобуси будуть урочисто представлені біля міської ради.

Керівник ТОВ «Ексімлізінг» Олексій Пєтухов каже, що місто отримає автобуси вже зареєстрованими (до закінчення терміну виплат вони будуть перебувати у власності лізингодавця). Перший платіж місто повинно буде перерахувати через місяць після введення автобусів в експлуатацію.

За словами директора КП «Миколаївпастранс» Віктора Бібіка, на баланс якого надійдуть нові автобуси і яке буде їх експлуатувати, автобуси МАЗ 206086 – це техніка європейського зразка з двигунами «Mercedes», які відповідають екологічним вимогам «Euro 5». Довжина автобуса – 9 метрів, вони пристосовані для перевезення людей з інвалідністю.

Нові автобуси обійдуться Миколаєву в 73 мільйони 305 тисяч 600 гривень (вартість одного автобуса – 3 мільйони 180 тисяч 200 гривень). Розрахуватися за автобуси місто повинен до 27 лютого 2022 року. Перший платіж (29%) складе 21,3 мільйона. Паралельно з закупівлею автобусів, «Миколаївпастранс» оголосив тендер на купівлю палива, який відбудеться 22 березня. Попередньо вартість проїзду в нових автобусах буде 5 гривень. Маршрути, за якими їх пустять, поки обговорюються.

Крім цього в КП «Миколаївпастранс» шукають водіїв, слюсарів, механіків і електриків, які будуть обслуговувати нові автобуси. Навіть міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич визнав, що комунальному підприємству хронічно не вистачає таких фахівців. Для того, щоб налагодити роботу комунального автопарку, на думку Сенкевича, знадобиться як мінімум, кілька місяців.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають