9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

Миколаїв отримав велику партію нових автобусів (фото)

21 травня Миколаїв отримав 23 нових сучасних автобусів за рахунок кредитних коштів, наданих ТОВ “Ексімлізинг”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine News.

На Інгульському узвозі відбулася демонстрація комфортного пасажирського транспорту.

На заході були присутні Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, заступник міського голови Юрій Андрієнко, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь Ігор Сокол, Радник Посольства Республіки Білорусь в Україні Кирило Камишев, директор КП «Миколаївпастранс» Олександр Ушаков, депутати Миколаївської міської ради та городяни.

Загальна вартість автотранспорту виробництва Мінського автомобільного заводу становить 73 млн грн. Місто купує їх на виплати, до того ж за умовами договору уряд Республіки Білорусь компенсує половину лізингових відсотків.

Курсуватимуть новенькі пасажирські автобуси за маршрутами в Корабельний район, у Тернівку та Ракетне Урочище. Сучасний транспорт оснащений двигунами, що відповідають екологічному стандарту Євро 5. Передбачений заїзд для людей з обмеженими можливостями, є кондиціонер та GPS-трекери, камери відеоспостереження, система оповіщення з табло.

Нагадаємо, що взимку 2019 року мер Миколаєва підписав договір фінансового лізингу, за умовами якого місто отримало 23 автобуси середньої місткості моделі МАЗ 206086. При цьому Олександр Сєнкевич зазначив, що мета міської влади – створити якісну систему пасажирських перевезень у Миколаєві.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають