9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

Музею на Поштовій площі бути

Київська міська рада припинила інвестиційний договір із забудовником Поштової площі в його чинній редакції й зобов’язала інвестора передбачити в проекті будівництва приміщення для музею. За це рішення проголосували 95 депутатів.

Повідомляє Національний промисловий портал з посиланням на news.finance.ua.

Зокрема, рішення передбачає, що невиконання інвестором положень оновленого інвестиційного договору є підставою для його розірвання в односторонньому порядку. Крім того, в разі відмови інвестора внести зміни в договір міська влада може звернутися до суду з позовом про розірвання.

«Інвестор, у свою чергу, повинен в найкоротші терміни НАДАТИ альтернативний проект зміцнення Поштовій. Після того, як проект буде узгоджений археологами й всіма сторонами, Департамент охорони культурної спадщини зможе зняти припис на виконання будівельних робіт та інвестор зміцнить Поштову, що дасть археологам можливість завершить розкопки», – зазначив заступник Голови КМДА Валентин Мондрієвський.

Як відомо, в жовтні на засіданні Київрада депутати погодилися прийняти рішення про припинення інвестиційного договору з інвестором на Поштовій площі за основу, щоб НАДАТИ інвестору можливість запропонувати зміни в проект рішення. Йшлося про зобов’язання інвестора створити музейний простір і внести це одним з пунктів в інвестдоговір.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають