9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

МТП «Південний» цього року реконструює внутрішні залізничні шляхи

ДП «Морський торговельний порт «Південний» у 2022 році планує провести реконструкцію внутрішніх залізничних колій, інвестувавши в оновлення інфраструктури 6,1 млн грн.

Про це йдеться у пояснювальній записці до фінансового плану підприємства на 2022 рік на сайті Міністерства Інфраструктури, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Цього року порт має намір відновити залізничні колії №8, №8А, №9 та №9А, направивши на їх оновлення 1,1 млн грн. Зокрема, для забезпечення безпечного пересування перевантажувальної техніки та проведення вантажно-розвантажувальних робіт на причалі №6 необхідно демонтувати залізничний з’їзд та відновити ділянки відповідних шляхів.

Для прискорення обробки вагонів з імпортним вугіллям, скорочення маневрових робіт тепловозів та пристроїв малої механізації заплановано реконструкцію залізничних колій №11 та №12. Це дозволить наростити пропускну спроможність причалів №8 та №9, а також збільшити навантаження вагонів з імпортним вугіллям до 30 одиниць на добу. Інвестиції у відповідну реконструкцію становитимуть 5 млн грн.

Загалом на реконструкцію та модернізацію потужностей у 2022 році порт «Південний» має намір направити 151,5 млн грн.

Крім цього, заплановані інвестиції у розмірі 1,73 млн грн на купівлю залізничної платформи для вивантаження піввагонів на комплексі вагоноперекидачів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають