9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

Морський порт “Ніка-Тера” збільшив перевалку на 40%

Порт “Ніка-Тера” у 2018-му році обробив 335 суден, що на 46% більше за попередній рік та перевищив вантажообіг на 1,67 млн ​​т

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії.

Таких темпів зростання вантажообігу на тлі інших портів вдалося досягти, у тому числі, завдяки розширенню номенклатури оброблюваних вантажів. У 2018 році порт приступив до перевалки соняшникової олії та шроту.

Основу перевалки порту становили вантажі зернової групи, зернобобових та олійних культур, а також продуктів їх переробки. Приріст їх перевалки становив 53%.

Перевалка навалювальних вантажів відкритого зберігання зросла на 18%. Основним таким вантажем є вогнетривка глина, перевалка якої за рік збільшилася на 10%.

У 2018 року порт “Ніка-Тера” продовжив модернізацію та розширення портових потужностей. У порту істотно розширені складські комплекси та виконані будівельні роботи для запуску нового причалу під навалочні вантажі. Завершено основну частину робіт для введення в експлуатацію таких об’єктів як: друга черга маслотерміналу (резервуарний парк з об’ємом одночасного зберігання 30 тис. тонн наливних вантажів) та нове локомотивне депо для технічного обслуговування та ремонту тепловозів. Крім цього, активно велося будівництво виставкового парку для накопичення вантажних автомобілів, візування та лабораторного аналізу вантажів, що прибувають на автомобільному та залізничному транспорті, – зазначили в компанії.


Останні новини:

Зараз читають