9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Морський порт “Ніка-Тера” збільшив переробку вантажів на 21%

ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» в червні 2018 року збільшиів вантажообіг в порівнянні з відповідним місяцем минулого року на 21%

У період міжсезоння  порт «Ніка-Тера» продовжує функціонувати в звичайному режимі. Стивідору не припиняє роботу портових потужностей і паралельно з перевалкою проводить планові та поточні ремонти, а саме: зачистку складів і профілактику навантажувальних машин, технологічного обладнання та прилеглої території.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Порти України 

Повідомляється, що на початку червня стивидор перевалив велику партію раннього ячменю першого врожаю 2018 року. Крім зернових вантажів, компанія також обробляє фосфорити, глину, шрот та масло.

ТОВ «МСП Ніка-Тера» розташоване на лівому березі Бузького-Дніпровського лиману в 34 милях від моря. Лиманський канал дозволяє проводити судна з осадкою до 10,3 метра. Порт має сім причалів, загальна довжина яких – близько 1,6 кілометра. У термінал входять чотири спеціалізовані комплекси: зерновий комплекс, комплекс з перевалки добрив, комплекс з перевалки сипучих вантажів відкритого зберігання і комплекс з перевалки наливних вантажів.

Останні новини:

Зараз читають