9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 22 Квітня, 2021

Морський порт Чорноморськ обробив 57 суден і 10 356 вагонів за місяць

 • Фото: Олександр Корольов

  У січні 2017 року обсяг вантажообігу в цілому по акваторії порту Чорноморськ склав 1 млн 248 тис. Тонн. Всього за вказаний період тут було оброблено 57 суден і 10 356 вагонів, повідомляють в адміністрації морського порту.

  Вантажопереробка державного портового оператора ДП МТП Чорноморськ склала 26,6% загального вантажообігу порту. Приватними портовими операторами перероблено 916 тис.тонн, що становить 73,4% від загального обсягу вантажообігу. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

  У розрізі портових операторів вантажообіг розподілений таким чином:

  – ДП Морський торговельний порт Чорноморськ – 332 тис.тонн;
  – СП ТОВ “Трансбалктермінал” – 363 тис.тонн;
  – ТОВ “Іллічівський зерновий термінал” – 289 тис.тонн;
  – ТОВ “Транс-Сервіс” – 83 тис.тонн;
  – ТОВ “Рісо Термінал” – 55 тис.тонн;
  – ТОВ “Олир Резорсіз” – 79 тис.тонн;
  – ТОВ “Фрам Шиппінг Едженсі” – 27 тис.тонн;
  – ПАТ “Іллічівський паливний термінал” – 15 тис.тонн;
  – ТОВ “Чорноморська стивідорна компанія” – 5 тис.тонн.

  Перевалка експортних вантажів склала 1 096 тис. Тонн (приріст 18% до показників 2016 року), імпортних – 136 тис. Тонн (зниження на 61,2% від показників аналогічного періоду 2016 року), транзитних – 16 тис. Тонн (12,6 % від показників попереднього року).

  Навалювальних вантажів перероблено 915 тис.тонн (91,2% від показників попереднього року), наливних – 161 тис. Тонн (91% від показателей2016 року), генеральних вантажів – 172 тис. Тонн (зниження на 22,2% від показників аналогічного періоду минулого року).

  Найкращі результати за підсумками січня досягнуті в переробці зерна – 664 тис. Тонн (приріст 15,7% до рівня 2016 року).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  «Південмаш» замовив сталь для будівництва ракет у запорізького підприємства

  Держпідприємство «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» уклало угоду з приватною компанією «Лірен» про постачання металу на суму 74,38 мільйона...

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.Про це стало...

  Зараз читають

  Українське Дунайське пароплавство модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист...

  Три українські АЕС освоїли виробництво медичного кисню для лікарень

  Енергоатом готовий щодоби безоплатно постачати 5 тисяч літрів медичного кисню до лікарень Запорізької, Рівненської та Хмельницької областей.

  Крюківський вагонобудівний завод вивів на випробування другий дизель-поїзд ДПКр-3 (фото)

  На Південній залізниці проходять випробування нового дизель-поїзда Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр-3-002.Передає Національний Промисловий Портал з...

  ArcelorMittal інвестує близько $1 мільярда в екологічну модернізацію виробництва в Кривому Розі

  Компанія ArcelorMittal впровадить в Україні інвестиційну програму «Сталевий мільярд», у рамках якої інвестує майже один мільярд доларів...