9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Морські порти України збільшили перевалку на 12%

Протягом січня-лютого морські порти України обробили понад 23 млн тонн вантажів, що на 12,5% за аналогічний показник минулого року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Найбільше на позитивну динаміку зростання перевалки вплинули збільшення перевалки продукції АПК, металургійної промисловості, контейнерних вантажів та добрив. Так, перевалка хлібних вантажів становила майже 8,5 млн т, що на 35,5% більше, ніж у 2018 році.

Перевалка руди зросла більш ніж на чверть. Зростання перевалки олії становило майже 16%. Також зберігається тенденція зростання обробки контейнерних вантажів.

Серед портів за підсумками двох місяців абсолютним лідером за обсягом перевалки вантажів став порт “Южний” – 7,36 млн т, що майже на чверть більше, ніж в січні-лютому 2018 року. Зовсім трохи не “дотягнув” до позначки в 5 млн т Миколаївський порт – 4,98 млн т. Майже по 4 млн т вантажів обробили за два місяці порти Чорноморська й Одеси: 3,99 млн т і 3,97 млн ​​т відповідно, – повідомили в Адміністрації морських портів України.

Протягом січня-лютого морські порти України обробили 1726 суден, що на 6,7% або 124 одиниці менше, ніж в минулому році. Лідери по зростанню кількості суден порти Чорноморськ, Ольвія і Херсон.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають