9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Міжнародним аеропортом у Рівному зацікавилися китайські інвестори

14 січня 2020 року голова обласної ради Рівненщини Олександр Данильчук підписав Меморандум про співпрацю з компанією “POWERCHINA INTERNATIONAL GROUP LIMITED” з розвитку КП «Міжнародний аеропорт Рівне».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Як повідомляється на сайті облради, підписи під документом поставили також глава облдержадміністрації Віталій Коваль та директор аеропорту Ігор Насінюк.

Меморандум став логічним продовженням переговорів, які велися з китайською компанією, яка зацікавилася стратегічним для області об’єктом.

Даний Меморандум є декларацією намірів щодо майбутнього аеропорту. Зокрема, мова йде про можливість перетворити аеропорт у міжнародний хаб з урахуванням важливості та необхідності реконструкції зони для польотів і розвитку інфраструктури вантажних перевезень.

«Я дуже сподіваюся, що ця наша зустріч стане першим кроком до реальних дій, які стосуються розвитку Міжнародного аеропорту Рівне. З 2007 року я шукаю для цього підприємства ефективного інвестора з трьох причин: зберегти стратегічний для області та для західного регіону об’єкт, зняти фінансове навантаження з обласного бюджету, а отже, і з платників податків, які роками змушені утримувати це збиткове підприємство. І по-третє — дати нове життя аеродрому, щоб підприємство не тільки було самодостатнім, але і приносило прибуток», – зазначив голова обласної ради Олександр Данильчук.

Компанія “POWERCHINA INTERNATIONAL GROUP LIMITED” – це міжнародна будівельна корпорація, на яку працює понад 200 000 осіб в різних куточках світу. Має значний досвід роботи з реалізації проєктів енергобудівництва, альтернативної енергетики, розвитку міської інфраструктури тощо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають