9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Міжнародний аеропорт “Київ” подовжить злітно-посадкову смугу на 500 метрів

 • Міжнародний аеропорт “Київ” ім. Ігоря Сікорського оголосив тендер на подовження злітно-посадкової смуги на 500 метрів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Відповідний тендер на розробку проєктно-кошторисної документації по об’єкту “Реконструкція аеродрому міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) на проспекті Повітрофлотському, 79 в Солом’янському районі міста Києва” був розміщений в системі держзакупівель.

  Згідно З технічним завданням, роботи з будівництва будуть виконуватися з припиненням польотів літаків в чинному аеропорту.

  Повинна бути передбачена реконструкція існуючої штучної злітно-посадкової смуги довжиною 2310 м з подовженням на 500 м, з урахуванням навантажень від повітряних суден кодової букви “Е” і сучасних технологій будівництва.

  При розробці документації повинна бути передбачена стадійність і черговість робіт з повним закриттям аеропорту, і можливістю початку експлуатації окремих елементів до повного закінчення робіт.

  У проєкті виконавець повинен передбачити, зокрема:

  • конструкцію і несучу здатність аеродромних покриттів з урахуванням навантажень від повітряних суден кодової букви «Е» і сучасних технологій будівництва;
  • реконструкцію ЗПС з подовженням і руліжної доріжки з геометричними параметрами покриттів відповідно до вимог для ПС кодової букви «Е»;
  • обладнання нової ЗПС інструментальною системою посадки ILS/DME по II категорії з МК пос 79 і по I та категорії з МК пос 259;
  • установку радіолокаційної станції огляду льотного поля, встановлення метеорологічного радіолокатора, обладнання нової ЗПС метеорологічним обладнанням, будівництво радіомаяка DVOR/DME;
  • обладнання нової ЗПС світлотехнічними засобами посадки по II категорії;
  • подовження патрульної дороги та огорожі.

  Тендер оголошений у виконання розпорядження КМДА.

  Початок аукціону планується 13 листопада 2020 року, очікувана вартість робіт по розробці документації – 15 мільйонів гривень.

  Раніше глава ради директорів аеропорту Денис Костржевський повідомив в інтерв’ю, що “Аеропорт “Київ” має злітно-посадкову смугу довжиною 2 350 тис. м. Він розташований в центральній частині міста. Відповідно, його системи заходу на посадку дозволяють сідати повітряним судам і злітати при певних погодних умовах. Для отримання можливості обслуговувати повітряні судна в будь-яких погодних умовах і обслуговувати повітряні судна більшого розміру аеропорту “Київ” необхідно підвищити категорію аеродрому”.

  Костржевський відзначив, що в цей час вже розроблено майстер-план реконструкції аеродрому “Київ”, який має п’ять різних варіантів. Кожен з них має на меті подовження ЗПС на 550 м, поліпшення характеристик систем заходу на посадку (світлосигнальне обладнання, системи радіонавігації та радіокерування). Орієнтовна вартість цих робіт коливається від 80 до 100 мільйонів євро.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які принесли дохід та користь державі.

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Як заявлено...

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Зараз читають

  На Самбірщині агропромислова компанія розпочала будівництво нового картоплесховища

  Українська агропромислова компанія «Контінентал Фармерз Груп» розпочала будівництво нового картоплесховища у селі Чуква Самбірського району Львівської області.

  ДТЕК анонсував будівництво зелених електростанцій в ЄС

  ДТЕК здійснить перші пілотні проєкти будівництва сонячних і вітрових електростанцій в країнах ЄС у 2021 році.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...